Parafia
Posługiwali
ks. Kazimierz Nowaczyk
ks. Kazimierz Nowaczyk
ks. Kanonik Zbigniew Andrzejewski
ks. Kanonik Zbigniew Andrzejewski
ks. Zbigniew Walkowiak
ks. Zbigniew Walkowiak

PROBOSZCZOWIE

  • 01.12.1982 - 30.06.1985 r. - ks. Kazimierz Nowaczyk, proboszcz
  • 01.07.1985 - 12.05.2004 r. - ks. Zbigniew Andrzejewski, proboszcz
  • 13.05.2004 - 31.07.2004 r. - ks. Zbigniew Walkowiak, administrator

WIKARIUSZE

  • 1984 - 1987 - ks. Andrzej Szyndler
  • 1987 - 1990 - ks. Jacek Felcyn
  • 1990 - 1998 - ks. Mirosław Kwiatkowski
  • 1998 - 2001 - ks. Piotr Klein
  • 2001 - 2004 - ks. Jacek Raszkowski
  • 2004 - 2007 - ks. Stanisław Guzowski
  • 2007 - 2008 - ks. Leszek Lewandowski
  • 2008 - 2011 - ks. Wojciech Adam Badach
  • 2008 - 2013 - ks. Michał D±bkowski
  • 2011 - 2015 - ks. Artur Jankowski
  • 2013 - 2015 - ks. Paweł D±browski
  • 2015 - 2016 - ks. Dawid Szymaniak
  • 2015 - 2016 - ks. Marek Samorek - rezydent

DIAKONI

Diakońskie praktyki duszpasterskie w parafii pełnili:

  • ks. Marek Wróblewski
  • ks. Jarosław Szutarski
  • ks. Grzegorz Kopeć
  • ks. Mariusz Kowalski
  • ks. Mariusz Stasiak
  • ks. Marcin Zieliński
  • ks. Paweł D±browski
  • ks. Mariusz Wojnowski
  • ks. Andrzej Jankowski
  • ks. Krzysztof Ola¶
Zobacz też
Ogłoszenia parafialne | Historia parafii | Msze ¦więte i Nabożeństwa | Sakramenty | WSPÓLNOTY | GALERIA
Adres parafii:
   Parafia Rzymskokatolicka 
   p.w. Niepokalanego Poczęcia 
	      Naj¶więtszej Maryi Panny
   ul. Powstańców ¦l±skich 7, 87-100 TORUŃ
Biuro Parafialne:
   czynne w poniedziałki, ¶rody i w czwartki:
   16.30 - 17.30
Tel./Faks: (56) 652 03 47
E-mail :
stawki@diecezja.torun.pl

stat4u
2011 © Parafia p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Toruniu